Jdi na obsah Jdi na menu
 


DĚVY PRODEJNÉ

6. 9. 2007

 

Sále více českých žen a dívek  zjšťuje, že je pro ně v současné době výhodnější živit se vlastním tělem, nežli chodit makat někam do fabriky za pár švestek. Jednoduše využívají svých předností v podobě fysické krásy a  tělesných proporcí, kterými byli obdařeni štědrou Matkou přírodou. Chovají se tržně, přesně podle stávajícího společenského systému. Ovšem i tady platí známé rčení o tom, že každá mince má dvě strany.

Nabízení sexuálních služeb za peníze, se kterými se u nás po revoluci doslova roztrhl pytel pro jednu skupinu  lidí  znamená amorálnost, zatímco jiní ji vnímají jako naprosto normální věc. Ať už se na to budeme dívat jakkoliv, jisté je, že tato činnost bude  vždy představovat  pro její provozovatele určité riziko z hlediska zdraví, ovšem i bezpečnosti.  

Předně tady  existuje možnost nakažení pohlavními chorobami, zejména v případě pouliční prostituce, kterou však již pozvolna vytlačují zavedené erotické podniky, kde je  tělesné hygiena  na úplně jiné úrovni. Výše uvedený způsob poskytování sexu  bývá doménou lehkých slečen pocházejících většinou z  nižších sociálních vrstev, dále narkomanek, žen bez domova  a příslušnic menšinových etnik. Nesmíme  ale přitom zapomínat na skutečnost, že zdaleka ne všechny kněžky "lásky" provozují nejstarší řemeslo světa dobrovolně. Míra ohrožení zdraví i života zde zůstává vysoká.

Jinou kategorii tvoří soukromé priváty, které si podnikavé dámy zřizují ve svých bytech. Pokud oplývají dostatečnou prozíravostí, ochranu jim zde zajišťují dobře placení bodyguardi.

Za specifické odvětví  můžeme považovat pornoprůmysl, kde se točí velké peníze a jehož síla  je přímo úměrná poptávce měřitelné  prodejností filmů, erotických časopisů, atd.  Aktéři jsou vybíráni prostřednictvím konkurzů, nebo spíše castingů. Protože používání ochrany nebývá vždy požadováno, není ani  tady zcela vyloučena možnost rozšiřování pohlavních nemocí.

Je tu však ještě třetí kategorie dobrodružných slečen, častokrát dokonce  neplnoletých, co na to jdou cestou inzerátů. Tyhle děvy jsou ochotné udělat takřka cokoliv a  dojet kamkoliv, bez zvláštních požadavků  ohledně partnera. To vše  ovšem pochopitelně za příslušný finanční obnos, který je mnohdy až přehnaně vysoký. Člověka hned napadne, jací pak to zoufalci budou ochotni na dané podmínky přistoupit. Najdou se takoví, o tom nepochybujte. Skoro každý dobře situovaný podnikatel v letech či důchodce  si rád užije s  hezkou mladou  holkou, která by mohla být třebas jeho dcerou, případně vnučkou, když se k tomu naskytne příležitost.  

Závěrem mohu dát snad jen dobrou radu. Milé slečny, nenechte se ukolébat toliko vidinou lehce nabytého výdělku. Myslete především  na svojí bezpečnost, vždyť lidský život se penězi vyvážit nedá. Úchylní  devianti dosud nevymřeli. Přestože mají širokou paletu možností jak vybít své perverzní choutky, např.v SM salonech (nemusí hned nutně mordovat stopařky), nadále zůstávají potencionálně dosti nebezpečnými. Proč? Jednoduše proto, že  jedinci zmíněného charakteru bývají  ve svém jednání většinou nevyzpytatelní právě ze své deviantní podstaty. Mimochodem, stopování aut  ženami a mladými dívkami považuji za hazard opravdu maximální. Tragické případy zabitých stopařek nechť slouží jako varování.

Lehkomyslnost se může krutě vymstít. Při  každém setkání z cizím, neznámým člověkem by měla být každá žena velmi opatrná. Vhodné je  naplánovat si první schůzku pokud možno na veřejném místě a přinejmenším informovat  známé či příbuzné, kde se momentálně bude nacházet. Nikdy totiž nikdo nemůže dopředu vědět, na koho narazí. Mobilní telefon také neznamená absolutní spásu. Ono totiž použít mobil v krizové situaci, kdy jde třeba o život, nemusí být vždy uskutečnitelné.

Často se projeví jako násilný psychopat  i  životní partner, ale to už by zase bylo téma pro samostatnou kapitolu.   

Helios

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář